İnstagram'da Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır

İnstagram

Sizlere İnstagram'da takipçi sayınızı nasıl arttıracağınızdan bahsedeceğim fakat bu çok zaman kaybettiren bir yöntemdir.Fazla zamanınızı harcamadan İnstagram’da takipçi sayınızı arttırmak ve paylaşımlarınızı daha fazla insana ulaştırmak için siz de hemen https://www.sadeceon.com/instagram linkine tıklayın ve dilediğiniz kadar takipçiye sahip olun! İnstagram Türk takipçi, İnstagram bot takipçi, İnstagram bayan takipçi gibi seçeneklerden dilediğinizi seçerek istediğiniz sayıda takipçiyi kolaylıkla satın alabilirsiniz. 10 liradan başlayan fiyatlarla SadeceOn’un size sunduğu bu fırsatları kaçırmayın!

Anlatıma geçelim;

Öncelikle bulabileceğimiz tüm takipçi kazandırma adına açılmış hesapları takip ediyoruz.Bu hesaplar genellikle "Fotoğraf'ı Beğenenler Takipleşsin" tarzında fotoğraflar paylaşmaktadır.Attığı her bu tarzda ki fotoğrafı beğeniyoruz,yoruma ise belirli aralıklarda "Geri Takip Yapılır" yazıyoruz (ard ard'a sürekli yorum yaparsak instagramdan engel yiyebiliriz).Bunu gören diğer kullanıcılar sizi takip edecektir.Takip edenlere geri dönüş yaparsanız takipçileriniz kalıcı olur.Dilerseniz karşılıksız takipçi kazanmak için takip ettiklerinizi daha sonra unfollow yapabilirsiniz unfollow programlarından kullanmayanlar anlamayacaktır.Bu tarz hesapların takipçilerini de takip edebilirsiniz.Daha sonra sizi geri takip etmeyenleri ise takipten çıkartırsınız.Google Play Store ve App Store'da unfollow yapabileceğiniz bir çok uygulama mevcuttur.Ben bir Android kullanıcısı olarak size şu uygulamayı öneriyorum;

Unfollowers For İnstagram

Bu uygulamayı kullanarak uygulama bazlı hiçbir takip limitine takılmadan unfollow yapabilirsiniz.Bir İOS kullanıcısı olmadığım için size uygulama öneremeyeceğim,ancak aradığınızda bir çok uygulamanın olduğunu göreceksiniz.

İnstagramın takip etme ve unfollow limitleri mevcuttur.Bu limitler her iki işlemde de saatte 160 olarak belirlenmiştir.Yazımın size yararlı olması dileğiyle hoşçakalın...

Twitter'da nasıl takipçi sayısı arttıracağını öğrenmek için bu yazıya tıklayarak ilgili konuya gidebilirsin


8 yorum:

 1. Son zamanlarda takipçi satanlar çok artmaya başladı. Bu yöntem hem organik hem de daha iyiymiş.

  YanıtlaSil
 2. Hiç öyle bir amacım olmadı ama olan insanlar var. Benim için sevdiğim insanlar takip etsin yeter.

  YanıtlaSil
 3. Bildiğimiz bir uygulama ama yinede sağolasın açıklama için :) güzel makalee böyle devam.

  YanıtlaSil
 4. Yazı bilgilendirici olmuş teşekkürler bilgimiz dahilinde ama yinede iyi

  YanıtlaSil
 5. instagram ı artık çoğu firma ticari pazarlama uygulaması olarak gördüğü için bu tip uygulamalar gerekli. bilgi için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 6. Bunu için siteler var evet ama artık eskisi gibi değil herkes reklam ve ticari amaçlı kullanıyor insagram'ın kuruluş amacı bu değilki.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.