Twitter'da Nasıl Takipçi Sayısı Arttırılır

Twitter

Twitterde yüksek takipçi ve fenomen olmak herkesin hayalidir.Ancak bu göründüğü kadar kolay değil.


Öncelikle twitter takipçi,beğeni vs. sitelere kesinlikle bulaşmayıp kendi kitlenizi oluşturmaya çalışın.Taktiğimiz takibe takiptir, bu kuralı benimsemiş hesaplardan yararlanabilirsiniz çoğu kullanıcı da bu yöntemi kullanır takipçi sayısı ile takip ettiklerinin aynı oranda olduğu hesapların, takipçilerini takip edip, sizi takip etmeyenleri ise daha sonradan takipten çıkmanız gerekir.Bu işlemi 2-3 gün takip edip 1 gün takip etmeyenleri silecek şekilde ayarlarsanız daha çok kişinin sizi takip ettiğini göreceksiniz tabi ana sayfadaki tweetleri de beğenmek sizin hem etkileşim hem de takipçi sayınızı arttırmakta önemli bir rol oynar.

Kişisel hesabınızın takipçi sayısını arttırırken başka bir hesabın daha takipçi sayısını arttırarak twitter deck panellerine girebilirsiniz.Bu panellere alım genellikle +10k takipçili hesaplardan başlar.Panelde tweetlerinize rt&beğeni attırarak hem daha fazla kişiye ulaşmasını hemde daha fazla takipçi kazanmanızı sağlar.Hesabınızın amacı doğrultusunda güzel ve ilgi çekici tweetler atmanız sizi karşılıksız takip eden kullanıcılar kazandıracaktır.Bu işlemleri aralıksız ve bir plan doğrultusunda uygularsanız 1-2 ay içinde +10k takipçiye ulaşmış olacaksınız.

Takip,ana sayfa beğenme ve unfollow işlemleri oldukça zaman kaybettiren ve yorucu işlemlerdir.Bu işlemleri daha kolay ve daha az zaman harcayarak otomatik yapmanızı sağlayan kodlar vardır.

Bu kod ile ana sayfadaki tüm tweetleri otomatik olarak beğenebilirsiniz.Kodu twitter ana sayfasında sağ tık > incele >console kısmına yapıştırıp enter tuşuna basarak kullanabilirsiniz.

Ana Sayfa Beğenme Kodu İçin Tkla


Bu kod ile otomatik takip etme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Takipçilerini takip edeceğiniz kişinin profilindeki takipçiler kısmına gelip, sağ tık > incele >console kısmına yapıştırıp enter tuşuna basarak kullanabilirsiniz. 

Takip Etme Kodu İçin Tıkla


Bu kod ile sizi takip etmeyenleri otomatik ve hızlı bir şekilde takipten çıkabilirsiniz.
profilinizdeki takip edilenler kısmına gelip,
sağ tık > incele >console kısmına yapıştırıp enter tuşuna basarak kullanabilirsiniz.


Takipten Çıkaran Kod İçin Tıkla


Twitterin günlük takip etme limitlerinin 1000 olduğunu ve bunu aşmanız sonucunda hesabınızın kilitleneceğini unutmayın.Kolya gelsin...

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.