Instagram Direct'in Yeni Özelliği

Instagram

Herkes tarafından beğenilerek kullanılan Instagram,son zamanlarda birçok yeniliğe imza attı.Bu sefer de Instagram Direct'in yeni özelliği ile karşımızda.


Facebook firması, Snapchat uygulamasındaki birçok özelliği kullanıcılarına sundu.Snapchat'te bulunan kaybolan fotoğraflar özelliğini Instagram'ın mesajlaşma bölümü olan Instagram Direct'e taşıdı.Bu özellik ile Instagram kullanıcıları mesaj bölümünden Snapchat'teki gibi kaybolan fotoğraflar ve videolar gönderebilecek.Fotoğraflar veya videolar alıcı kişiye belirli bir süre gösteriliyor ve daha sonra alıcı gönderilere ulaşamıyor.Bu yeni özelliği kullanabilmek için Instagram'ı uygulama mağzanız üzerinden güncelledikten sonra Instagram Direct gelen kutusundaki yeni kamera simgesine tıklayarak kısa süreli fotoğraflar veya videolar gönderebilirsiniz.Başarıyla gönderilip gönderilmediğini veya alıcının görüp görmediğini de kontrol edebilirsiniz.Yeni özellik,Instagram 10.16 sürümü ile İOS ve Android destekli cihazlarda kullanılabilir durumda.

4 yorum:

 1. her yer birbirinin kopyası gibi oldu fikir almak iyi değil yenilikçilik bu değil

  YanıtlaSil
 2. Instagram'ın son 1 yıl içinde yaptığı yeniliklerin tamamını detaylı anlatsak, kitap olur heralde.

  YanıtlaSil
 3. Her uygulama birbirinin özelliklerini çalar oldu. Instagram Snapchat inikini, yok diğeri facebook, diper wp... bir bitmediler şu özellik geliştiricisiler.

  YanıtlaSil
 4. Facebook ile Snapchat'in bu kadar benzemesi doğru mu ki? Her uygulama kendi özelliklerini taşımalı.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.