Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Instagram


Instagram'da hesapların profil fotoğraflarının büyük hallerine
Instagram üzerinden erişemeyiz.Fakat Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme uygulamaları ile bu mümkün.Sizlere bir İnstagram Profil Fotoğrafı büyütme uygulamasından bahsedeceğim.


Emrah Kara adlı bir türk geliştiricinin eseri olan  "Insta Big Profile Photo" adındaki uygulama sayesinde, Instagram uygulaması üzerinde sahip olmadığımız Instagram profil fotoğraflarını büyütme özelliği mümkün.Bu uygulama ile gizli hesapların profil fotoğraflarını da görebileceğiz.Instagram profil fotoğraflarını büyütmenin yanı sıra,bizlere büyüttüğümüz fotoğrafı kaydetme özelliği de sunuyor.


Buraya Tıklayarak uygulamayı indirdikten sonra uygulama içerisindeki Instagram kullanıcı adı bölümüne büyütülmüş profil fotoğrafını görmek istediğimiz hesabın kullanıcı adını yazıyoruz, resmi göster butonuna tıklıyoruz ve kişinin büyütülmüş fotoğrafına erişim sağlıyoruz.Dilerseniz profil fotoğrafına eriştikten sonra sağ üst köşedeki kayıt ikonuna tıklayarak fotoğrafı cihazınıza indirebilirsiniz.


3 yorum:

  1. Cidden gerekiyordu kimileri çok merak ettirtiriyor kendini

    YanıtlaSil
  2. Çok güzel bir yöntem olmuş. Bazen instagram da fotoyu büyütüp detayın abakmak istiyorum ama olmuyor özellikle böyle örgü konularında işe yarayacak gibi.

    YanıtlaSil
  3. Gelen bu özellik benim çok hoşuma gitti. Bazen instagramda yayınlanan fotoya yakınlaştırmak için ekran görüntüsü alıyordum

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.