Düşünmenize Sebep Olacak 4 Korkunç Teori


Teori


Düşünmenize Sebep Olacak 4 Korkunç Teori


Dünyada bilmediğimiz çokca gerçek var.Teorilerin en çarpıcı özelliği,mantığı olabildiğince zorlamasıdır.Kanıtlandığı kesin olamayan ama düşünmenize sebep olacak 4 korkunç teori ile sizlerleyiz. 


1.Merkez Bankası bizim mi?


Adı üzerinde Türkiye Merkez Bankası o halde bize ait,ama bazen isimler bizleri yanıltabilir.1931 yılında çalışmalara başlayan Merkez Bankası'nın sadece %15'i devlete aittir.Fakat 2002 yılında %55 civarına çıkmıştı.Diğer %45 hissenin sahipleri yabancı bankalar ve kişisel hissedarlardır.

Türk parasına baktığımızda Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası olarak adlandırılmadığını sadece cumhuriyet yazıldığını görüyoruz.Yani aitlik eki olan "i" oraya hiç yazılmadı.Teoriye baktığımızda Merkez Bankası bize ait değildir.


2.Van Depremi


Van'da gerçekleşen depremleri harita üstünde detaylı gözlemleme yapan üstadlar; Hatların mükemmel bir biçimde aynı hizada olduklarını fakat bu şekilde bir oluşumun kendiliğinden oluşmasına olanak veremediklerini belirtiyorlar.Geçen dönemde küresel güçlerin doğal olaylarına müdehale edebilecek gizli teknolojilere ve silahlara sahip olduğuna ilişkin teoriler ortaya çıkıyor.

Amerika'nın HAARP diye adlandırdığı projesi hiçte masum gibi görünmüyor ve Amerika bir deprem silahı oluşturabilmek için sürekli çalışmalar yapıyor.Duyurulmuş 7 tane  HAARP tesisi vardır.Duyurulmayanlar ile bu sayı 20 olabiliyor.Ancak çalışmalar da kesin sonuç veren bir silah haline gelmediği söyleniyor.3.Bilmeden domuz mu yedik? 


Gıda sektörü içinde yer alan pek çok malzemeden içine katılan katkı maddeleri yazılsa da haberimiz yok,iddialara göre tüm katkı maddeleri yazılmıyor.Gıda sektöründe "Jelatin" çok değerli bir protein ve yaygın bir şekilde kullanılıyor.Jelatin'in %99 gibi büyük bir yüzdesi müslüman olmayan ülkeler tarafından üretilmekte.Jelatin domuz eti veya sığır eti derisinden çıkarılan bir protein çesididir.

Ülkemizde sığır etinden yapılan jelatinler kullanıldığı belirtilse de iddialara göre %80 domuz eti jelatini kullanılmakta.

4.Türkiye'yi kim yönetiyor?


Türkiyeyi Sabetaycılar yönettiği üzerine teoriler vardır.Peki bu Sabetaycılar kimdir? 17. yüzyılda İzmir ve etrafında oluşan Sabetay Sevi'nin yöneticisi olduğu ve onu mesih kabul eden Yahudi mistisizmine ve kabalaya dayanan bir inançtır.


Gizliliğin yürütülmesi hedefiyle bu oluşuma sadık kalanlar bulundukları ülkenin yaygın dilinde görülmeyi tercih ederler.Müslüman adı ediniyor aynı zamanda kendilerini büyük ölçüde müslüman gösteriyorlar.Gizliliğe önem veriyor aynı zamanda ajanların ve gizli korumaların ne tür güvenlik önemleri aldığını merak ediyor iseniz Ajanların 5 Güvenlik Kuralı adlı makalemize göz atabilirsiniz.Siz bu teoriler hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum alanında görüşünüzü belirtmeyi unutmayın.

9 yorum:

 1. Bilgiler çok yararlı teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. Gerçekten çok bilgilendirici bir yazı olmuş herkesin bilmesi gereken konular emeğinize sağlık

  YanıtlaSil
 3. Jelatin için yazdıklarınız gerçekten çok ilginç. Dikkat etmek lazım

  YanıtlaSil
 4. 4. madde kafama takıldı biraz.

  YanıtlaSil
 5. Haarp projesi hakkında bir kaç şey okumuştuk söylediğiniz gibi zaten dökümanlardada deprem üretim silahı olarak kullanıldığı belirtiliyor. Eğer gerçekten doğruysa bir çok şeyin gizlendiği gibi bunuda yıllar boyunca çok profesyonel şekilde saklarlar ve belkide bize hayat kurtaran bir icat olarak bile sunabilirler. Vietnam savaşını filmlerle kazandıkları algısını yarattıkları gibi.

  YanıtlaSil
 6. Van depreminin medyadaki yansıması da bir yapaylık içeriyordu.
  Enteresan

  YanıtlaSil
 7. haarp olayına çok inanıyorum hatta kesin öyle bir şey vardır diye düşünüyorum diğerleri hakkında bir fikrim yok

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.